Par mums

Abschliff Latvija ir viena no Abschliff filiālēm, kuras savu darbību uzsākušas Berlīnē un Hamburgā jau vairāk nekā pirms 30 gadiem. Abschliff piedāvā visa veida augstvērtīgus produktus parketam un koka virsmām, apvienojot to visu ar savu ilggadējo pieredzi, ekoloģisko domāšanas virzienu, produktu augsto kvalitāti, un, protams, ar profesionālu un draudzīgu konsultāciju – turklāt tas viss par izdevīgām cenām!

Abschliff Latvija atrodas Rīgā jau vairāk nekā 15 gadus, un ir vadošais konsultāciju partneris arhitektiem, celtniecības uzņēmumiem, parketa ieklāšanas un slīpēšanas meistariem, koka mēbeļu ražotājiem un restaurētājiem, galdniekiem, kā arī māju un dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlās ieklāt, atjaunoit vai restaurēt koka grīdu, apstrādāt to ar augstvērtīgiem materiāliem un turpmāk arī kopt profesionāli un pareizi.

Abschliff Latvija draudzīgā komanda sniegs Jums kompetentu konsultāciju, palīdzēs izprast atšķirības starp dažādajām koka apstrādes variācijām, piemeklēs Jums atbilstošāko.

Turklāt nebaidieties darīt arī pats – mēs pamācīsim, sniegsim atbildes uz Jūsu āķīgajiem jautājumiem, kā arī parādīsim produkta pielietošanas video apmācību.

Abschliff Latvija – kvalitātīvi produkti komplektā ar profesionālu konsultāciju.

Jautājumi par un ap parketa un koka grīdu ir viena zvana attālumā:

+371 67843844   //   +371 6784345   //    +371 26177888

 

Šeit ir video ar īsu stāstu par mums!

 

Priecāsimies Jūs redzēt!

Jūsu Abschliff Latvija komanda

Klientu konsultācijas

 

Profesionālā apmācība

 

Gala rezultāts

 

Mūsu komanda

Igors Janitzkis

Biruta Vekšina

Pievienojies Abschliff Latvijas komandai!

Abschliff Latvija ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem parketa un visu veidu koka virsmas apstrādes un kopšanas jomā, kas ir gatavs uzņemt jaunus kolēģus savā komandā. Ja jūs interesē kļūt par šīs jomas speciālistu un esat aktīvs, pozitīvs un gatavs apgūt jaunas zināšanas, pievienojieties mūsu komandai! Mēs nodrošināsim jums apmācību pārdošanas un klientu apkalpošanas jomā.

Sazinies ar mums