Par mums

Abschliff Latvija ir viena no Abschliff filiālēm, kuras savu darbību uzsākušas Berlīnē un Hamburgā jau vairāk nekā pirms 30 gadiem. Abschliff piedāvā visa veida augstvērtīgus produktus parketam un koka virsmām, apvienojot to visu ar savu ilggadējo pieredzi, ekoloģisko domāšanas virzienu, produktu augsto kvalitāti, un, protams, ar profesionālu un draudzīgu konsultāciju – turklāt tas viss par izdevīgām cenām!

Abschliff Latvija atrodas Rīgā jau vairāk nekā 15 gadus, un ir vadošais konsultāciju partneris arhitektiem, celtniecības uzņēmumiem, parketa ieklāšanas un slīpēšanas meistariem, koka mēbeļu ražotājiem un restaurētājiem, galdniekiem, kā arī māju un dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlās ieklāt, atjaunoit vai restaurēt koka grīdu, apstrādāt to ar augstvērtīgiem materiāliem un turpmāk arī kopt profesionāli un pareizi.

Abschliff Latvija draudzīgā komanda sniegs Jums kompetentu konsultāciju, palīdzēs izprast atšķirības starp dažādajām koka apstrādes variācijām, piemeklēs Jums atbilstošāko.

Turklāt nebaidieties darīt arī pats – mēs pamācīsim, sniegsim atbildes uz Jūsu āķīgajiem jautājumiem, kā arī parādīsim produkta pielietošanas video apmācību.

Abschliff Latvija – kvalitātīvi produkti komplektā ar profesionālu konsultāciju.

Jautājumi par un ap parketa un koka grīdu ir viena zvana attālumā:

+371 67843844   //   +371 6784345   //    +371 26177888

Sīkdatnes, privātumu politika un noteikumi

 

Priecāsimies Jūs redzēt!

Jūsu Abschliff Latvija komanda

Klientu konsultācijas

Šī sadaļa tiek papildināta.

Profesionāla apmācība

Šī sadaļa tiek papildināta.

Atsauksmes

Šī sadaļa tiek papildināta.

Igors Janitzki

Biruta Vekšina

Svetlana Arikāne

Pievienojies Abschliff Latvija komandai!

Abschliff Latvija ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem parketa un visa veida koka virsmu apstrādes un kopšanas jomā, kurš ir gatavs uzņemt jaunus kolēģus savā kolektīvā. Ja esi ieinteresēts kļūt par speciālistu šajā nozarē un esi aktīvs, pozitīvs un gatavs iegūt jaunas zināšanas, pievienojies mūsu komandai! Mēs Tevi nodrošināsim ar apmācībām pārdošanā un klientu apkalpošanā.