Par mums

Abschliff Latvija ir viena no Abschliff filiālēm, kuras savu darbību uzsākušas Berlīnē un Hamburgā jau vairāk nekā pirms 30 gadiem. Abschliff piedāvā visa veida augstvērtīgus produktus parketam un koka virsmām, apvienojot to visu ar savu ilggadējo pieredzi, ekoloģisko domāšanas virzienu, produktu augsto kvalitāti, un, protams, ar profesionālu un draudzīgu konsultāciju – turklāt tas viss par izdevīgām cenām!

Abschliff Latvija atrodas Rīgā jau vairāk nekā 15 gadus, un ir vadošais konsultāciju partneris arhitektiem, celtniecības uzņēmumiem, parketa ieklāšanas un slīpēšanas meistariem, koka mēbeļu ražotājiem un restaurētājiem, galdniekiem, kā arī māju un dzīvokļu īpašniekiem, kuri vēlās ieklāt, atjaunoit vai restaurēt koka grīdu, apstrādāt to ar augstvērtīgiem materiāliem un turpmāk arī kopt profesionāli un pareizi.

Abschliff Latvija draudzīgā komanda sniegs Jums kompetentu konsultāciju, palīdzēs izprast atšķirības starp dažādajām koka apstrādes variācijām, piemeklēs Jums atbilstošāko.

Turklāt nebaidieties darīt arī pats – mēs pamācīsim, sniegsim atbildes uz Jūsu āķīgajiem jautājumiem, kā arī parādīsim produkta pielietošanas video apmācību.

Abschliff Latvija – kvalitātīvi produkti komplektā ar profesionālu konsultāciju.

Jautājumi par un ap parketa un koka grīdu ir viena zvana attālumā:

+371 67843844   //   +371 6784345   //    +371 26177888

Sīkdatnes, privātumu politika un noteikumi

 

Priecāsimies Jūs redzēt!

Jūsu Abschliff Latvija komanda

Customer consultations

This section is being supplemented.

Professional training

This section is being supplemented.

Reviews

This section is being supplemented.

Mūsu komanda

Igors Janitzkis

Biruta Veksina

Svetlana Arikane

Join Abschliff Latvia team!

Abschliff Latvija is one of the leading Latvian companies in the field of parquet and all types of wood surface treatment and care, which is ready to welcome new colleagues to its team. If you are interested in becoming a specialist in this field and are active, positive and ready to acquire new knowledge, join our team! We will provide you with training in sales and customer care.

Sazinies ar mums