Sīkdatnes

 

Lietojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

 

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai palīdzētu veidot mūsu mājas lapu un pilnveidot tās izmantošanas pieredzi. Izmantojot sīkdatnes, mēs ceram uzlabot mūsu interneta pakalpojumus atbilstoši mūsu pašu un mūsu klientu vēlmēm. Mēs cienām Jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt Jūsu personas datus. Mēs esam veikuši pasākumus, kurus uzskatām par piemērotiem, lai konkrētos gadījumos nodrošinātu Jūsu personas datu konfidencialitāti, integritāti un pareizību. Uz mūsu veikto Jūsu personas datu apstrādi attiecas spēkā esošie normatīvie akti.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatnes ir ieteicams iespējot, lai nodrošinātu vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi un pilnīgu tās funkcionalitāti.

Sīkdatnes kuras izmanto www.abscliff.lv un to lietošanas mērķi:

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķiem ir noteikti nepieciešamās sīkdantnes, funkcionālās sīkdatnes, analītiskās sīkdatnes un mārketinga sīkdatnes.
Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas).
Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

Obligātās sīkdatnes – obligāti nepieciešamas, lai vietne būtu funkcionāli lietojama un droša.

Statistikas sīkdatnes – nepieciešamas, lai izprastu lietotāju paradumus un ģenerētu vietnes lietošanas statistikas atskaites.

Mārketinga sīkdatnes – nepieciešamas, lai sekotu lietotāju paradumiem starp dažādām interneta vietnēm un attēlotu lietotājam pielāgotu saturu balstoties uz šiem paradumiem.

Funkcionālās sīkdatnes – nepieciešamas, lai atcerētos lietotāju preferences ērtākai vietnes lietošanai.

 

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Papildus informācija par sīkdatnēm, kā arī informācija par to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org

Papildus informācijai griezties veikalā SIA „Abschliff Latvija”, A. Čaka iela 107, k-2, LV -1011, Rīga, vai zvanot: tel. + 371 / 67843844 / 67843845, mob. +371 / 26177888, vai rakstot: abschliff.latvija@gmail.com

 

Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir likt Jums justies droši, izpaužot mums savus personas datus.

Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu indivīdu.

Mēs veicam atbilstošus  pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati pie mums vienmēr ir drošībā un lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, mūsu iekšējām politikām, vadlīnijām un kārtībai. Ievāktie dati ir domāti privātpersonas reģistrācijai SIA Abschliff Latvija interneta vietnē un patstāvīgo klientu datu bāzē, tas ir, aizsargātā uzņēmuma grāmatvedības un noliktavas programmā Quasar.

Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem.

Personas datu apstrādes nolūki:

 

Mēs varam apkopot visu informāciju, ko Jūs sniedzat mums:

Informācija, ko Jūs sniedzat mums, var būt: Jūsu vārds (uzvārds, vārds), personas kods, kontaktinformācija (deklarētā dzīves vietas adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs), dzimšanas datums, bankas konta numurs, balss ieraksts (ienākošie un izejošie zvani), Jūsu fotogrāfija vai attēls, Jūsu personu apliecinošā dokumenta attēls, paraksts un jebkura cita informācija, ko izvēlaties sniegt mums.

Personas datu nodošana:

Lai realizētu uzņēmuma likumiskās intereses, ievērojot datu subjekta pamattiesības un brīvības, dati var tikt nodoti trešajām personām parādu piedziņas veikšanai vai izsniegti tiesībsargājošām iestādēm, pamatojoties uz kompetentas valsts amatpersonas pieprasījuma.

Uzņēmums neizpauž trešajām personām klienta personas datus izņemot šādus gadījumus:

 

! Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Klienta tiesības attiecībā uz saviem datiem:

Privātpersona, kura vēlas reģistrēties vai jau ir piereģistrēta SIA Abschliff Latvija uzņēmuma datu bāzē vai interneta vietnē, ir tiesības iegūt savu datu kopiju un citas pamattiesības datu aizsardzības jomā, kā arī tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei vai atsaukt savu piekrišanu.

Jums ir tiesības:

 

Personas datu glabāšanas ilgums:

Ievāktie dati tiek glabāti SIA Abschliff Latvija aizsargātā uzņēmuma grāmatvedības un noliktavas programmā Quasar un mūsu interneta vietnē līdz brīdim, kamēr netiks pārtraukta sadarbība un kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA Abschliff Latvija var realizēt savas leģitīmās intereses, piemēram, celt vai vest prasību tiesā, pēc datu apstrādes mērķa sasniegšanas dati tiek dzēsti.

Personas dati tiek glabāti saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un ne ilgāk kā nepieciešams:

 

! Ja nepiekrītat šīs politikas noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, neizmantojiet šo vietni.

 

Saziņa:

 

Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums Jums ērtā veidā:

e-pasta adrese: abschliff.latvija@gmail.com

Tel. + 371 67843844, +371 67843845, Mob. +371 26177888

SIA „Abschliff Latvija” veikalā A.Čaka iela 107 k-2, LV -1011, Rīga

Mūsu komanda